Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

nu
nu
0 03.03.2024 12:49:46

Slovenska legenda v akciji! Handanovića opazili na tekmi Rome, Italijani razkrivajo, kaj se dogaja!

Samir Handanović si je v živo ogledal tekmo med Monzo in Romo.

Samir Handanović je po koncu kariere ostal zvest Interju, za katerega zdaj opravlja skavtske naloge. V soboto je bil tako prisoten na tekmi v Monzi, kjer je Monza gostila nogometaše Rome, Handanović pa je v živo spremljal dva nogometaša.

Kot razkrivajo italijanski mediji, črno-modri že nekaj časa spremljajo vratarja Michela Di Gregoria, ki je bil od majhnih nog član Interja, 26-letni pa danes uspešno brani barve Monze. A dvoboja z Romo ne bo ohranil v dobrem spominu, tudi italijanski mediji mu niso prizanesli, saj so njegovo predstavo ob porazu z 1:4 označili za najslabšo na tekmi. Kakšno oceno mu je dal Handanović, ni znano.

Je pa legendarni Slovenec spremljal tudi mladega vezista, ki ga je Monzi posodil Inter. 18-letni vezist Valentino Carboni je bil ena redkih svetlih točk Monze na tekmi z Romo, v igro je vstopil sredi prvega polčasa, v 87. minuti pa je podal za edini zadetek domače ekipe.

Značke: handanovic, inter