0 15.02.2023 20:19:29

Norišnicaaaaa! Noro, kaj so Celjani naredili proti zvezdniški Barci - o tem govorijo vsi!

alesfevzer.com
Neverjeten razplet dvoboja med Celjem in Barcelono.

Celje Pivovarna Laško - Barcelona 27:28. Sliši se tesno, sliši se dramatično - a ta izid ne pove niti desetih odstotkov zgodbe o tem, kar se je dogajalo na parketu dvorane Zlatorog. Tam so Celjani vodili praktično celo tekmo, se globoko v drugem polčasu nekajkrat spogledovali celo s petimi goli prednosti in imeli znotraj zaključnih minut tri napade za to, da bi povedli za tri in Barceloni dokončno ušli na neulovljivo razliko. Toda v ključnih treutkih sos e roke tresle, svoje so dodali tudi sodniki.

Barcelona je znižala, Barcelona je izenačila, Celjani pa so zapravili tudi napad za ponovno vodstvo in celo dovolili protinapad za vodstvo Kataloncev. A tudi to še ni bilo vse. Vsaj veliko točko bi do zaključnih minut izjemni gostitelji še lahko rešili, izdelali so lepo akcijo za višek na krilu, toda tudi v tem primeru se je zatresla roka, žoga je ob strelu tri sekunde pred koncem od vratarja končala za vrati in čas se je iztekel za neverjetno katalonsko zmago.

Značke: celje, barcelona